Dub selské prkno White nights
-
Výběrová dubová podlaha v provedení selské prkno s minimem suků v mořené bělené variantě. Luxusní podlaha vhodná do velkých místností.
Podlaha je složená ze tří vrstev dřeva pro zamezení kroucení a praskání.
Pro usnadnění pokládky a omezení vzniku spár mezi parketami je po obvodu jednotlivých parket vyfrézovaný zámek. V případě položení plovoucím způsobem (tzn. na podložku např. miralon) můžete díky zámku podlahu rozebrat a položit ji např. v jiné místnosti.
Podlaha je již olejována 6 vrstvami UV tvrzeného oleje.
Podlaha je na objednání.

JOSEF ŘEZNÍČEK
Pro dřevo mám slabost, a proto dobře vím, co jeho pořízení obnáší. Pomůžu vám najít ideální dřevěnou podlahu – podle toho, kde ji chcete umístit, jak bude zatěžována, nebo třeba podle toho, jestli plánujete také podlahové topení. Přijeďte do naší vzorkovny v Borači u Brna a nechte si poradit.
Příslušenství vhodné k položení podlahy
Než se pustíte do samotného pokládání podlahy, podívejte se, jaké příslušenství budete potřebovat. Použijte našeho rádce, ať vám nic nechybí.